باور نکردنی ماجراهای ون Helsing

نام های جایگزین: باور نکردنی ماجراهای ون Helsing

بازی ون Helsing. داستان جدید یک کامپیوتر نقش بازی بازی است که در سبک هک و بریده بریده طراحی شده است.

رویدادها را در بازی توسعه یافته در قرن نوزدهم، در شهر خیالی. شخصیت اصلی ون Helsing، شکارچی خون آشام است. شخصیت اصلی با همراه خود کاترین در برابر این موجودات وحشتناک مبارزه خواهد کرد.

کاترینا - یک روح که همیشه همراه قهرمان، در حافظه از پدر و قدردانی برای نجات او. این ویژگی ها و سلاح های خود را.

قبل از شروع بازی، شما نیاز به بازی ون Helsing. داستان های جدید دانلود شده از سایت رسمی. دانلود ون Helsing تنها می تواند کاربران بزرگسالی که در سایت ثبت نام کنید.

در این بازی ون Helsing. بررسی تاریخ جدید را نشان می دهد ویژگی های بازی اصلی، ویژگی های شخصیت ها، سلاح، و غیره

شما می توانید این بازی به درخواست ون Helsing را ببینید. تاریخ جدید از ویدیو. در آن شما بازی های مختلف جلوه های ویژه را مشاهده کنید، حمله ترفند در خون آشام ها، و نیز با قوانین بازی آشنا می شود.

بازی ون Helsing که در آن شما را مجبور به کشتن هیولا بی رحمانه است. کشتن هیولا، شما تجربه به دست آورید. با انباشت تجربه، شما را به سطح جدید را باز کند.

علاوه بر این، در این بازی باور نکردنی ماجراهای ون Helsing توسعه روابط تجاری. شما می توانید در مذاکرات تجاری با معامله گران نگه داشتن: فروش و خرید تاریخ خود را از آیتم های خود را در بر داشت.

در باور نکردنی ون Helsing سلاح و غوغا.

برای محدوده زمانی معین اشاره دارد سلاح گرم مانند تفنگ. غوغا سلاح در بازی عبارتند از شمشیر.

عنوان حفاظت شما می توانید در شخصیت خود را از انواع مختلف زره، کلاه ایمنی، زانوبند، شنل، حرز، کمربند، کلاه و سینه بند می پوشند.

اگر شخصیت خود را کاهش داده است سطح بهداشت، شما می توانید او معجون و یا داروی دیگری خرید.

بازی ون Helsing که در آن شما با شخصیت های که شما را در راه ملاقات صحبت می کنند. همچنین شما نیاز به گرفتن در ماموریت و انجام آنها.

بازی ون Helsing نشان می دهد که تجربه به دست آورده اشاره شما در توسعه از ویژگی های شخصیت صرف، یعنی است را در سطح شخصیت خود را بالا می برد.

شخصیت دارای مشخصات زیر است:

1. ساخت - اندازه گیری حفاظت از خود و احتمال حمله غوغا.

2. چابکی - یک ویژگی است که نشان می دهد احتمال شخصیت خود را فرار از حملات دشمن، و افزایش کارایی سلاح محدوده شما.

3. اراده - شاخص افزایش توانایی های جادویی و مانا شما است.

4. موفق باشید - آن را به یک شاخص از فرصت های خود را برای پیدا کردن طلا، آیتم های سحر و جادو، و توانایی برای فرار از حملات دشمن است. علاوه بر این سرعت بالا از شانس به شما این فرصت را به یک اعتصاب حیاتی حریف خود را.

بازی ون Helsing شما می توانید از هر سایت که این دسترسی را فراهم می کند دانلود کنید، تا زمانی دریغ نکنید برای آن را دانلود کنید بر روی کامپیوتر شما و به جنگ با خون آشام تشنه به خون بروید.

 

بازی همچنین