راز جهانی

نام های جایگزین: راز جهانی

راز بازی جهانی است که مطمئن شوید که برای جلب توجه کسانی که بسیار علاقه عرفان می باشد. شاید برخی به مدت طولانی در جهان واقعی ما می خواست، همانطور که در بازی موجودات عرفانی آنلاین راز جهان وجود داشته است.

بازی TSW پر از اسطوره های مخفی عرفانی، پر از سحر و جادو است.

ثبت نام راز جهانی نشان داده شده است کمی غیر معمول است. آیا نیاز به چند مرحله اضافی به قبل حساب خود را ایجاد می کنید. و به این ترتیب، شما باید:

1. ورود به بازی ها.

2. را فشار دهید در پایان منو لینک صفحه اصلی « ارتباطات » .

3. سپس با کلیک بر روی « بازی » .

4. در قسمت راست صفحه شما یک پنجره با فرم ثبت نام را داشته باشد. را پر کنید در تمام موارد در آن است.

5. آدرس ایمیل نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید، و پس از آن.

6. بعد، با کلیک بر روی دکمه « اشتراک ». هنگامی که این دکمه را فشار دهید، به طور خودکار با سیاست از سایت به توافق برسند. این مقررات شده در سایت معرفی شده اند.

بازی راز جهانی، شما می توانید، اگر شما قدرت محاسباتی کمتر از زیر توضیح داده شده:

دی وی دی رام - 8X

OS - ویندوز XP و یا ویستا و ویندوز 7

کارت گرافیک - کارت گرافیک nvidia سری 8800 512 VRAM

پردازنده - 2. 6 گیگاهرتز اینتل کور 2 اواز یا موسیقی دو

DirektX - X مستقیم 9. 0C

حافظه - 2 تا 3 GB

دیسک سخت - 30 GB.

در راز جهانی شما را از فراکسیون های زیر بازی:

1. تامپلیه. آنها به طبقه بندی از خوب تعلق دارند: آنها به توسعه معنوی دارند، که در آن خود را به عنوان مبارزان در برابر شر را نشان دهد. قدرت خود را در ایمان واقعی خود را در نیکی و عدالت است. تامپلیه از زمان تاسیس بابل سرچشمه گرفته، و در حال حاضر آنها را برای تمام لندن شناخته شده است. برخی از اقدامات خود را ناشی از تعجب بزرگ برای بسیاری از افراد، چون این بچه ها واقعا از جان گذشته.

2. روشن فکران. آنها به Templars هم مخالف است. این بخش بلند پروازانه و بی رحمانه است. برای قدرت آنها مایل به رفتن به طول های بزرگ عبارتند از: باج خواهی، افترا، و حتی خیانت. روشن فکران خود بزرگترین دشمنان Templars هم در نظر بگیرند. در قرن هفدهم، آنها اروپا را ترک کردند. امروز آنها در زیر زمین در نیویورک زندگی می کنند. هنگامی که تامپلیه دقت کارمندان خود را انتخاب کنید، روشن فکران کاملا مخالف است. برای آنها، نکته مهم این است که کارکنان خود را به اشتراک بگذارید اصول خود.

3. اژدها - هدف از اعمال آنها هنوز مشخص نیست. آنها در جایی در وسط زمین بین تامپلیه و روشن فکران است. آنها به دنبال آموزه های سان تزو، که در توصیف "هنر جنگ" حیثیت آنان صبر است - بلکه آنها را از انواع کیفیت های منفی است. آنها در سئول واقع شده است.

راز جهانی آنلاین می کند حضور سطوح و طبقات در بازی نیست.

راز جهانی - این جهان مرموز که اشاره به همه جا هست. هر چند دیوانه وار می خواهند بدانند که چه می ایستد بین مردم و عرفان است، این درست است یا هنوز به یک افسانه؟

شاید زمانی که شما بازی راز جهانی، شما چیزی را مشاهده کنید و قبل از اینکه شما درب باز است که دیگران نمی بینند. در این اسرار فضای بی حد و حصر و رمز و راز از بازی راز جهان فرو ببرید آنلاین. مطیع این جهان زیبا!

 

بازی همچنین