تایگر وودز PGA TOUR 12: کارشناسی ارشد

نام های جایگزین: تایگر وودز PGA TOUR 12: کارشناسی ارشد

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 2. 8 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 6200/Radeon 9500 نرم افزار

فضای دیسک: 6 GB

تایگر وودز PGA TOUR 12 - شبیه ساز گلف ورزشی محبوب، کسی که عنوان یکی از بزرگترین گلف بازان عصر ما تبدیل شد، در سال های اخیر تبدیل شده است، شخصیت بسیار از ورزش. لازم به ذکر است که صاحبان رایانه های شخصی در حال حاضر حوصله در این شبیه ساز را دریافت کنید، به دلیل شرکت توسعه دهنده محصولات برای سیستم عامل های کنسول به مدت چهار سال تولید شده در این مجموعه است. تایگر وودز PGA TOUR گلف بزرگ دوباره به پلت فرم های کامپیوتری بازگشته است.

دو در یک

در ابتدا، بررسی گذرای تایگر وودز '12 زاییده افکار به طور متوسط ​​خاصی بود، ترکیب پروژه آنلاین محبوب به همین نام، که به یک حالت از توسعه حرفه ای و مسابقات تک آهنگ ها اضافه شد. هر خریدار بازی دیسک تایگر وودز PGA TOUR 12 به طور خودکار اشتراک شش ماهه را دریافت خواهد کرد برای شرکت در جنگ های چند نفره و حالت کامل تک، که شامل حالت های بازی مختلف. تایگر وودز، بازی نام خود را منعکس نخبگان بورژوازی و ورزش گران است. مدل اقتصادی جدی است که دو نوع ارز. نخست - دلار بازی به دست آمده در جنگ تک و چند نفره فقط یک مقیاس عظیم. یکی از مشکلات این است که به خرید چیزی برای جنگ آنلاین مفید برای آنها دشوار خواهد بود و آنها را وزن تنها در مسابقات تک. برای افزایش شانس برنده شدن در رقابت های چند نفره شما نیاز به دیگر واحدهای ارز، عینک ویژه ای است که شما می توانید در این بازی تنها در تعطیلات مهم کسب درآمد، اما شما می توانید به راحتی برای پول واقعی خرید. این ارز تبدیل خواهد شد به جریان اصلی را برای همه به رقابت در برابر با همه به طور منظم سرویس دهنده های چند نفره و مسابقات آنلاین. هنگامی که شما برای اولین بار بازی فروشگاه حق بیمه، شما متوجه خواهد شد که حتی در یک شکل مجازی از این ورزش ارزان است.

بازی

دفتر بازیکن در تایگر وودز 12، و به ویژه اثرات آن را به دو سیستم تقسیم شده است. این سیستم برای اولین بار ضربان تایگر وودز PGA TOUR، trehklikovy نوسان. پیاده سازی آنها انجام شده است در حال حاضر تبدیل شدن به یک راه کلاسیک، که در آن ما خواهد شد که برای گرفتن یک نوار لغزنده در مقیاس حال اجرا در اطراف طرف از صفحه نمایش. آیا دو بار گرفتن، برای اولین بار ما از نیروی ضربه، دقت و صحت جهت دوم قبل از انتخاب را انتخاب کنید. حرفه ای گلف مجازی باید زمانی که همه چوب کنترل می شود تا از موس خود را انتقال یکی دیگر از اعتصاب گزینه. تحت الحمایه مجازی شما همه چیز را برای موس خود را تکرار بالا و پایین حرکت خواهد کرد نوسان معنی و پانچ و تغییر به سمت مسئول دقت تاثیر خواهد بود.

کامل ذن

تایگر وودز، بازی با نام خود را تا حد زیادی به کار با بازی واقعی گلف، جز DC، زمانی که رسانه های حاضر در همه جا، حضور مخاطبان و فشار دشمن خواهد شد با عنوان یک چالش جدی حتی برای یک بازیکن با تجربه. اما در اینجا آن است که فقط خود را هر شات شما به تنهایی را صرف کنند، که در این بازی متمرکز است که همه علاقه نیست.

 

بازی همچنین