عذاب

نام های جایگزین: عذاب

عذاب آنلاین - این یک بازی آنلاین نقش بازی گسترده چند نفره در سبک فانتزی، است که در آن فضای منحصر به فرد از قرون تاریک وجود دارد.

عذاب بازی آنلاین می کند نصب و راه اندازی از مشتری بازی نیاز ندارد، اما اگر شما می خواهید شما می توانید دانلود و نصب خواهد شد که فرصت های بیشتر برای یک بازی راحت تر فراهم می کند. عذاب می تواند در هر مرورگر محبوب بازی.

در ابتدا، بازی آنلاین عذاب، predlagagaet فرصت activationless را به بازی و تصمیم گیری برای خود، ارزش registrtrovatsya و دوباره یا نه بازی.

اگر تست دوست داشت بازی و سپس Next را برای ادامه، ما نیاز پیچیده ثبت نام عذاب نمی کند: در زمینه ثبت نام، نام شخصیت آینده، رمز عبور، ایمیل، تاریخ تولد را وارد کنید، جنسیت را انتخاب کنید، کد خاص در این زمینه مشخص شده و کامل کل پذیرش روش از شرایط توافق نامه. ثبت نام در این بازی عذاب به پایان رسید، شما می توانید به بازی خودش ادامه!

تجربه، آمار، مهارت، اصلاح، گزینه های غیر رزمی، عنوان و اعتیاد:

بنابراین ما پارامترهای estosnovne شخصیت ایجاد شده است. نگاه دقیق تر در تمام این گزینه:

تجربه - persrnazh آن را در دعوا خواهد شد.

مقاله - در حال مبارزه با یک شخصیت است که این دوره از جنگ تاثیر می گذارد. می باشد آمار عمومی (قدرت، زنده، هوشمند)، و مقاله مدل (غریزه، آرامش، چابکی، چابکی)

وجود دارد

مهارت - همه آنها به دو گروه (از سلاح های در اختیار، رزمی، سپر، توسعه عمومی، تحرک، پزشکی، آموزش، سحر و جادو)

تقسیم

اصلاح - آنها را تحت تاثیر توانایی های ویژه نبرد شخصیت (بحرانی، که dodging، نامزدی، بازتاب)، به جز اصلاح، است antimodifikatory وجود دارد.

پارامترهای غیر رزمی - ویژگی های است که هیچ اثر مستقیم بر مبارزه با (شجاعت، امتیاز، سطح عنوان، قبیله، محل تولد، سن و چند)

عنوان مقاله: - آن را در سرعت شخصیت کارما و شجاعت بستگی دارد.

اعتیاد - بازیکنانی که در سطح پنجم رسیده اند در دسترس است، یکی از چهار گرایش (نور، نظم، هرج و مرج، تاریکی).

عذاب بازی آنلاین، که دارای بسیاری از ساختمان های مختلف است که در شهر Macondo واقع شده است. فروشگاه مشروب الکلی بانک، نسخه، بیمارستان نبرد ارگ، اسلحه سازی، بازار، جنگ سنگ ساحلی: در اینجا لیست مختصری از این ساختمان است.

در ساختمان ها در بازی بسیاری از مکان های مختلف، اما مهم تر از همه محل می باشد - محل اعدام و منطقه پنج امتیاز.

عذاب بازی آنلاین دارای یک سیستم تجارت به خوبی توسعه یافته است. در فروشگاه (که در آن شما می توانید خرید و یا فروش کالا)، بازار (در اینجا شما می توانید درخواست خود را برای فروش کالا ارائه)، مزایده و مناقصه وجود دارد.

در این بازی چهار نوع ارز وجود دارد. این: تالر (ارز های اصلی بازی)، جامد (می توانید از "واقعی" خرید)، کرون (solidus آنالوگ، اما تفاوت این است که آنها می توانند به شخصیت های دیگر شود منتقل نمی شود) Nortmarki (آنها را برای شکست بده و معارفه ها را به خود جلب می کنید).

به منظور بازی بازی آنلاین عذاب به طور موثر در زرادخانه از این بازی تا به انتخاب زیادی از آیتم و سلاح. در اینجا برخی از چیزهایی که در بازی: دستبند، زره پوش، Dubina، خنجر، حلقه، نیزه، شمشیر، کفش، گردنبند، دستکش، کمربند، حلقه، محور، کلاه، سپر، و بیشتر، کمتر برای بازی مفید نیست.

البته، همانطور که با بسیاری از بازی های دیگر موجودات که شما می توانید اهلی وجود دارد و در مبارزه کمک خواهد کرد. حیوانات کنترل در جنگ لازم نیست، آن را به تنهایی تصمیم گیری بر اساس شرایط، و به ارائه کمک های لازم است. تمامی حیوانات باید ویژگی های خود، که توانایی خود را برای مبارزه با آن تحت تاثیر قرار: زندگی زره ​​پوش، خسارت و منطقه اعتصاب. حیوان را می توان در مغازه ها خریداری شده، در بورس، در حراج یا مناقصه.

بازی بازی آنلاین عذاب می شود از طریق بسیاری از ماموریت های مختلف، که برای تکمیل برای شما پاداش های خاص داده می شود.

این بازی دارای یک فرصت برای پیوستن به یک انجمن و انجمن، و یا ایجاد آنها.

اگر در طول بازی وجود خواهد داشت برخی از سوالات بازی، شما می توانید برای حمایت بپرسید.

در این بررسی، جزئیات همه از ویژگی های این بازی نیست، تا به بسیاری از ویژگی های جالب وجود دارد. جدا از آن همه فقط عذاب آنلاین ثبت نام. بنابراین، من امیدوارم که به بازی عذاب خواهد خسته نمی شود!

 

بازی همچنین