رقبا شهری

نام های جایگزین: رقبا شهری

رقبا شهری آنلاین - یک بازی مرورگر آنلاین رایگان، که بازیکنان از سراسر جهان گرد هم می آورد است. بازی آنلاین رقبا شهری متعلق به این رده از بازی های کارت، و آن را در سبک کمیک، که در آن تمام این وقایع در بازی شهرستان های بزرگ کلینت شهر که در آن به طور مداوم قبیله دشمن مبارزه میان جناح های برای کنترل تمام شهرستان داشت. ساخته شده بازی بازی رقبا شهری آنلاین می تواند در هر مرورگر (اینترنت اکسپلورر 6 توصیه نمی شود! ) و نصب کلاینت بازی - بدون نیاز! ثبت نام و شروع به بازی ...

ثبت نام رقبای شهری: اگر شما یک حساب کاربری در فیس بوک، شما می توانید بازی با استفاده از این حساب به جای ثبت نام در سایت به سیستم وارد شوید. اگر شما آن را ندارد، سپس دکمه را فشار دهید "ثبت نام و بازی" در پنجره ای که باز می شود، شما می توانید سبک از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع رزمی برای اولین بار خود را انتخاب کنید: نیروی بی رحم (اجازه ندهید که حریف هیچ شانسی)، مرگ تدریجی (حریف چاپ خود را با کیسه ای پر از کلاهبرداری ) نظارت (نگه داشتن اوضاع را تحت کنترل و عمل در دفاع). بعدی، کد مشخص شده را انتخاب کنید کشور، وارد در زمینه های مناسب ایمیل، نام کاربری، رمز عبور، و. اگر شما مایل به دریافت اخبار از رقبای شهری، قرار دادن یک تیک "بله" یا "نه". پس از توافق با قواعد بازی را بپذیرد و با فشردن دکمه "ثبت نام و بازی کند." در این، تاریخ بازی رقبا شهری به پایان رسید، شما آماده برای بازی می باشد!

در این بازی روشن و رنگی، شما با جوانان دیدار خواهد کرد و تضعیف رسمی با انواع جهش تهاجمی، با پلیس شجاع و انجمن های خشونت آمیز، و همچنین بسیاری دیگر از شخصیت های همان اندازه رنگارنگ ...

در ابتدای بازی شما کار اول خود را - ماموریت، انواع مختلف و سطح از دشواری. برای انجام ماموریت به شما امتیاز و جایزه کسب ...

شروع بازی، شما هشت کارت با شخصیت های خاصی که به طایفه های مختلف تعلق دارند داده می شود. به طور همزمان در نبرد کارت تنها می تواند چهار کارت شرکت کنند. هر کارت دارای ویژگی های خاص خود را دارد: قدرت و خسارت (اصلی)، توانایی و پاداش (جزئی).

در آغاز جنگ، هر بازیکن یک به یک از عرشه یک کارت خود را انتخاب می اندازد و آن را به نبرد. به خاطر داشته باشید که یک بازیکن که کارت خود را برای مبارزه دوم را انتخاب کنید، دارای این مزیت است که آن را در حال حاضر یک نقشه از حریف خود را نگاه کنید و قادر به پرتاب به نبرد کارت قوی تر. در رقبا شهری برای مبارزه با موفقیت بازی آنلاین، هر یک از شرکت کنندگان درست باید انتخاب یک تیم، نیاز به شکل یک دست ورق بازی، شخصیت. رقبا شهری بازی آنلاین فرصت برای خرید به اصطلاح کلکسیونی کارت حرف (تعداد آنها حدود 50) فراهم می کند. با کمک این کارت، آن را آسان تر را به نفع خود دعوا خواهد بود، اما برای به دست آوردن این شخصیت ها آسان نخواهد بود، بنابراین شما به رشته تا نیاز دارید. در رقبا شهری شامل بیش از 600 شخصیت های مختلف، که شخصیت و مهارت های که شما می توانید توسعه و به دست آوردن امکانات جدید خود را دارند.

همه شخصیت های بازی در قبیله، متحد که در این مرحله در بازی - 22 (تاریخچه مفصلی از این قبیله را می توان در کتاب های تصویری، که در دسترس است در سایت یافت).

بازی بازی آنلاین رقبا شهری می تواند در حالت های چند بازی باشد. به عنوان مثال، مانند: مسابقات روزانه، ELO، بازمانده، Deathmatch.

در مرحله اولیه، شما با بازیکنان مبارزه در سطح خود را (به عنوان مثال، پیچیده نیست). سپس، به عنوان پیشرفت بازی، شما به تدریج به سطح مشکل تر (که در آن شما باید با دقت یک تاکتیک برای مبارزه انتخاب کنید) حرکت می کند. سطح افراطی در دسترس خواهد بود که در نوار بالایی در بازی رسیده است (در حال حاضر وجود دارد قوانین سختگیرانه تر).

برای انجام جنگ در رقبا شهری، شما می توانید پول (Clintz) و تجربه بازی. پول به دست آورده را می توان در خرید از شخصیت های جدید به سر برد. در VIP فروشگاه "بوتیک"، شما می توانید شخصیت های نخبگان کارت خرید، اما برای پول واقعی.

در رقبا شهری بازی، شما می توانید توانایی مبارزه از کارت های خود را از طریق قرص های خاص تشدید - Pillz (مانند قرص افزایش قابلیت های رزمی از کارت شخصیت 2 بار). در آغاز نبرد، شما 12 Pillz و 12 زندگی (که شما می توانید در بین مبارزان خود را 4 توزیع). هدف اصلی در جنگ - به زندگی به عنوان بسیاری از دشمن. چه کسی زندگی می کند بیشتر خواهد شد وجود داشته باشد، برنده است!

بازی رقبا شهری می تواند بخشی از تیم های موجود و یا خود را ایجاد کنید ...

به طور کلی، این بازی بسیار سرگرم کننده، شما می توانید او را توصیف طولانی، بهتر است به بازی حداقل یک بار. بنابراین، رقبا شهری بررسی در انتظار شما!

 

بازی همچنین