پروردگار کهکشان

نام های جایگزین: پروردگار کهکشان

پروردگار کهکشان آنلاین - چند نفره بازی استراتژی آنلاین، مجانی است. اما مانع تمام این استراتژی ساده نیست، اما نه خیلی زیاد - استراتژیک است. شروع به بازی بازی ارباب کهکشان آنلاین شما به طور خودکار صاحب کل سیاره، که خواهد شد محل برگزاری امپراطوری عظیم خود را، کشت و توسعه یافته توسط شما را در مسیر به تسلط بر جهان نسبت می دهد. تاریخ در بازی ارباب کهکشان بسیار ساده است. تمام آنچه که از شما در جهت مورد نیاز است تا فورا شروع به بازی بازی آنلاین پروردگار کهکشان - نام حساب کاربری، آدرس ایمیل حساب و رمز عبور خود را وارد کنید. در واقع، مراحل کمی ساده و ثبت نام از ارباب کهکشان کامل شده است. بلافاصله خوش چشم یک کار فرصت خدمات ایمیل کمی، بلکه به این دلیل این نامه را تایید فعال سازی حساب برسد فورا. اما امید از دست دادن نیست، شما مطمئن از انتظار خود هستند.

بازی آنلاین ارباب کهکشان پیاده سازی شده است به طوری که هر بازیکن که اجرا می شود سیاره خود را، و هر تلاش ممکن را برای اطمینان حاصل شود که آن را به میهن خود است تبدیل شده است با نفوذ ترین و می تواند در داخل کهکشان و فراتر از آن باشد.

در آغاز شما را در سهام دارای پنج واحد در کریستال و فلز است. این همه - منابع مورد نیاز برای ساخت معادن مختلف. سطح از سازه های استخراج از معادن خود را که شما برای توسعه و به طور مداوم نظارت بر کیفیت کار خود را، چرا که با بهبود وضعیت آنها در انبارها خود را در حال رشد به طور قابل توجهی است که تولید تعداد شگفت آور از منابع است. تولید کنترل، توسعه دهندگان باید از استوار بر دوش دستیاران خودکار خود را، به طوری که حتی اگر شما آنلاین می باشد، معادن و فلزات خود را به ادامه کار و مواد خام لازم در قللک شما.

اما استراحت نیست، چرا که درست در کنار شما در حال توسعه یک مقدار عظیم از دیدگاه ها و امپراتوری های بزرگ، و همسایگان خود را از زمان به زمان شما شگفتی ناخوشایند pripodnosit در قالب حملات غارتگرانه، جنگ ها، و دیگر چیزهایی که ناخوشایند متوقف نمی شود. خداوند از بازی کهکشان آنلاین که در آن شما نیاز به نگه داشتن در تبر آماده.

انرژی خورشیدی - یکی از ساختمان های پایه اصلی از آن را در چگونه انرژی خود را در بالادست معدن ارائه دارد. در واقع، کنترل انرژی را از طریق یک شاخص ویژه ای که تبدیل به رنگ قرمز در صورت لزوم برای ساخت چند نیروگاه های بیشتری ارائه می شود. اگر درخواست بیش از برق تولید شده، و سپس شما قطعا آن را در صفحه اول ببینید. کنترل انرژی - بخش مهمی از بازی، به دلیل آن تاثیر می گذارد که چگونه به سرعت و با دقت می تواند توسعه یابد.

امپراطوری حفاظت از تصرف نیروهای دشمن از طریق مجموعه ای از واحدهای ناوگان که ممکن است برای ساخت یک کارخانه کشتی سازی انجام شده است. تایپ سفینه kollichestvo مورد نظر شما می توانید نه تنها دفع دشمن، بلکه به او مراجعه با در نظر گرفتن سود از منابع آن و ایجاد یک sabbotazh کوچک است.

آزمایشگاه، موجود در بازی، در ساخت و ساز به ما می دهد مولفه های علمی از گسترش امپراتوری خود را، پس از ساخت و ساز آن در اختیار شما خواهد شد ده ها تن از فن آوری که یک بار شما را هم در زمان صلح و در زمان جنگ کمک خواهد کرد که بررسی شده است.

محاسبه بازی می گیرد از ماده تاریک - پول های مشابه است. با کمک آن، شما می توانید از مبارزان نخبه خرید، باز کردن فرصت های اکتشاف به شما فن آوری های جدید و یا مانور بده. پاداش دریافت شده توسط شما و یا ارتقاء بستگی به هزینه های استخدام یک واحد نخبگان - افسر و تخصص آن است. فقط برای ماده تاریک می تواند پاداش های مختلف قبیله خرید و یا ارسال آن به دوستان خود. پروردگار کهکشان در راه را برای بازی با دوستان بسیار جالب تر از انفرادی خواهد بود.

مهمتر از توسعه دهندگان جزء قبیله pokorpeli به طور جدی به اندازه کافی. در واقع، همانطور که در بسیاری از بازی های دیگر، شما می توانید اتحاد خود را سازماندهی و یا تبدیل خوشبختانه موجود است. مطالعه بسیار عالی اثبات از مولفه های اجتماعی از این بازی به روز رسانی مداوم در بخش انجمن از بازی قبیله که در آن بازیکن از زمان به زمان اعلام جنگ یکدیگر و انتقامجویی است.

بازی ارباب کهکشان است به همه کسانی که عذاب بازی های مختلف sidedness در سبک فانتزی توصیه می شود. اگر می خواهید سعی کنید خودتان را در نقش امپراتور بزرگ، که سقوط در پا از کل سیاره - این بازی است که برای شما. ثبت نام و به همگان اثبات که فقط شما - خداوند واقعی از کهکشان.

 

بازی همچنین