WarFace

نام های جایگزین: WarFace

و کاتولیک Varfeys - تیرانداز از شرکت CRYTEK که است، ، شناخته شده برای بازی های چند نفره با کیفیت بالا آن است که محبوب در سراسر جهان است. بازیکنان خود را قادر به بررسی جوانب مثبت و اضافات از بازی های جدید خواهد بود.

قبل از بازی بازی آنلاین WARFACE ، بررسی کنید که تنظیمات کامپیوتر و حداقل سیستم مورد نیاز بازی. توسعه دهندگان مجموعه ای از زیر حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی:

- سیستم عامل: ویندوز XP ، ویندوز ویستا [ _9_]، هفت

- پردازنده : اینتل / AMD دو هسته ای 2. 0 گیگاهرتز.

- حافظه: 1 گیگابایت (1. 5 گیگابایت برای ویندوز ویندوز ویستا / 7)

- فیلم: جیفورس 8600 GT 256 MB ،

- 6 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک.

- دسترسی به اینترنت از طریق ADSL 56 kbit / ثانیه.

قبل از اقدام به طور مستقیم به بازی، باید گذشت WARFACE ثبت نام آنلاین . این فرایند فقط چند دقیقه طول می کشد، به عنوان به عنوان راحت و ساده ساخته شده است.

P egistratsiya بازی WARFACE شامل ورود اطلاعات زیر است:

- نیک - نامی است که توسط یک بازیکن در بازی استفاده می شود.

رمز عبور.

- آدرس پست الکترونیکی؛

- همچنین نیاز به خوانده و قبول توافقنامه کاربر، توافقنامه مجوز و قواعد بازی.

بعدی، شما نیاز به دانلود و نصب کلاینت بازی. باشید که آن را به طور مستقیم بر روی سایت بازی، کلیک کردن بر روی "دانلود" شروع به دانلود. هنگامی که فایل در آن بارگذاری می شود، شما فقط نیاز به آن را اجرا کنید و دنبال دهید. در این ثبت نام WARFACE به پایان می رسد، و شما آماده برای یک بازی هیجان انگیز است.

و WARFACE کاتولیک آنلاین برای شخصیت خود را شروع می شود انتخاب ظاهر. طیف گسترده ای از گزینه های مختلف، بنابراین شما می توانید یک شخصیت منحصر به فرد ایجاد کنید. WARFACE بازی آنلاین پیشنهادات برای اولین بار از طریق آموزش، که از طریق آن ادامه خواهد راحت تر به بازی بروید. آموزش و پرورش خواهد بازی ویژگی، با مدیریت برخورد خواهد کرد، سپس بازی بازی آنلاین WARFACE خواهد شد بسیار ساده تر.

در بازی WARFACE ممکن است برای چنین کلاس هایی مهندس، به جلو، گیاهان دارویی و تک تیرانداز. هر کلاس دارای مزایا و معایب خاص خود را دارد، بنابراین انتخاب یک کلاس، با تنظیمات شخصی و استراتژی انتخاب شده هدایت می شود. به عنوان یکی از ویژگی های متمایز از هر کلاس تجهیزات خاص است - برخی از اقلام در این کلاس فقط در دسترس هستند.

حمله - سلاح اصلی این جنگنده، که به صورت خودکار است. در روند توسعه آن را در دسترس مدل های جدید از تفنگ و مسلسل خواهد بود. هواپیما حمله استفاده می شود جعبه تجهیزات ویژه از مهمات است که می تواند پس از یک نبرد شدید restock، به عنوان بازیکن خود و متحدان خود را.

پزشک - بسیار شخصیت های مورد نیاز در میدان جنگ، به عنوان با استفاده از تجهیزات ویژه خود (کیت) را می توان با بازیکنان متفقین درمان، و نیز برای دوباره پر کردن سلامت شما. به عنوان یک پزشک سلاح اولیه با استفاده از اسلحه ضد هوایی است که دقیق نیست، اما سلاح بسیار قدرتمند است.

مهندس مبارزه با یک مسلسل نور و یا اسلحه. همچنین می تواند سهام از زره پوش بازیابی، که اغلب می تواند در جنگ های شدید بسیار مفید می باشد. علاوه بر این، مهندس می تواند معادن، که با شوت فعال دراز، و یا وقتی نزدیک شدن به دشمن.

تیرانداز از خفا تیرانداز ماهر در بازی است. با استفاده از تفنگ خود را، او می تواند دشمنان را در فاصله با ضربه اول را می کشند، اغلب .

و قابل قبول در WARFACE لازم برای تکمیل ماموریت های متنوع و همیشه با کارهای اضافی پر می باشد. برای آنها، تجربه دستاوردهای بازیکن و پاداش با ارزش است.

بدون شک، بازی WARFACE به درستی ارزیابی طرفداران حاضر تیرانداز کیفیت و طرفداران بازی های خوب خواهد شد.

 

بازی همچنین