موزیک 40000: سحر از جنگ

نام های جایگزین: موزیک 40000: سحر از جنگ

موزیک 40000: سحر از جنگ - استراتژی بازی های رایانه در زمان واقعی است. بازی موزیک 40000: سحر از جنگ دلالت بر یک تفکر تاکتیکی متمرکز روشن است. توسعه دهندگان بازی ها، شرکت عتیقه سرگرمی، گرفته شده به عنوان یک wargame هیئت مدیره اساس موزیک 40000. حمله به زمستان، تیره جنگ صلیبی، Soulstorm: همچنین سه بخش علاوه بر این بسیار جالب به داستان منتشر شد.

در اینترنت موزیک 40000: سحر از جنگ های ویدیویی و تصاویر، علاوه بر بررسی، می دهد که بر اساس خوبی برای آشنایی با گیم پلی. اگر شما از طرفداران این سری از این بازی ها نیست. پس از خواندن، شما می توانید عجله و بازدید از سایت و دانلود موزیک 40000: سحر از جنگ.

بازی موزیک 40K سحر از جنگ شما را به جهان فانتزی موزیک 40000، که در این سیاره تارتاروس. قهرمان شما - یکی از تفنگداران دریایی، تفنگداران دریایی مربوط به مسابقه.

به طور کلی، از جمله نژاد وجود دارد:

• تفنگداران دریایی فضا

• اورک ها.

• هرج و مرج.

• الدار.

تفنگداران دریایی فضا - نمایندگان مردم برتر ژنتیکی که در این عکس از "پسران" امپراتور خود آفریده شده است. این مبارزان قوی ترین است.

اورک ها - وحشی است که به خاطر مبارزه وجود داشته باشد. ارائه شده در قالب weirdos بزرگ سبز پوست. به ریاست رئیس Orkamungus خود.

هرج و مرج - خائنان و عقب نشینی تفنگداران دریایی فضایی که خود را تحت تاثیر بدی خدایان هرج و مرج در بر داشت. اما در یک بازی به نام آلفا لژیون.

الدار - نمایندگان از قدیمی ترین نژاد. فن آوری خود را بهتر از دیگران است.

نوشته بازی موزیک 40000: سحر از جنگ شما در برابر نژاد ORC بازی، اما سپس شما متوجه است که آن را بدترین دشمنان خود را ندارد. هرج و مرج تفنگداران دریایی فضایی به دلیل نمایندگان - دشمنان واقعی است.

کل طرح از بازی پر از درگیری های پیچیده و plavnoperetekayuschih بین نژادها بازی است.

در طول گیم پلی شما جمع آوری منابع برای ساخت پایگاه داده خود را، و همچنین برای توسعه فن آوری. منابع برای گرفتن شما را با شتاب و نقاط کنترل خود. آنها به یک منبع ثابت از منابع می باشد. اما ما باید به دنبال که نرخ تولید نمی گیرند.

از آنجا که تاکتیک نسخه - فقط ارسال یک ارتش به نبرد - می تواند باعث شود، لازم است به دقت نظارت بر ویژگی های فردی هر یک از شخصیت ارتش خود را. همچنین ممکن است برای دوباره پر کردن ارتش بازیکنان جدید خود را مستقیما به جنگ. که فقط تعداد سربازان و تجهیزات به طور کلی محدود است.

این بازی دریافت کرده است بهترین بررسی، به عنوان در روزنامه نگاران و خارجی روسیه.

با کیفیت گرافیکی از این بازی موزیک 40000: سحر از جنگ نشان داده در سطح بالا. تصویر اشیاء روشن و درخشان. به طور کلی به اندازه کافی تصویر واقع بینانه وجود دارد.

با همراهی موسیقی نیز بدون مشکل، چرا که موسیقی مناسب را انتخاب کنید، برای حفظ همراهان خاص.

بازی موزیک 40000: سحر از جنگ در حالت تک. شاید با دوستان در تیم شما موفق نیست، ولی توصیه این بازی هیجان انگیز که ارزش امتحان کنید.

 

بازی همچنین