Z-WAR زامبی می آیند

نام های جایگزین: زامبی جنگ، جنگ Z، جنگ های زامبی

بازی خوب در سبک "ترسناک"، و حتی بیشتر از آن با زامبی ها، چند وجود دارد. بازی Z-WAR آنلاین - یکی از آنها. اگر شما تمایل به شیرجه رفتن به اتمسفر، که در آن مردم با ویروس شهر زامبی مبارزه برای زنده ماندن آلوده، و سپس شما در اینجا.

بازی نیز جالب توجه است که شما می توانید آن را در هر دو شهر باقی مانده و زامبی بازی. Z-WAR بازی آنلاین شما فرو به جهان از بازماندگان هولوکاست - از یک ویروس آزمایشگاهی راز است که تبدیل مردم به زامبی فرار کردند. فقط تعداد کمی از افراد می توانند ویروس مقاومت در برابر، و آنها را در جنگ با آلوده متحد. بازی آنلاین جنگ Z در Reynvud، انگلستان عبور می کند.

تنها چیزی که ارزش ندارد - محدودیت سنی در این بازی برای کسانی که با روح و روان نابالغ است، این است که تا 18 سال است.

قبل از اینکه شما با ثبت نام ادامه دهید، اجازه دهید سیستم مورد نیاز رو به جلو توسط توسعه دهندگان از این بازی را بررسی می کند. بازی آنلاین Z-WAR می کند برخی از شرایط غیر واقعی برای بازی های کامپیوتری مناسب برای حتی نسخه دفتر در معرض نیست، اما سرعت اتصال به اینترنت خوب است، و همچنین ادوبی فلش پلیر آخرین نسخه نصب شده است. آنلاین بازی Z-WAR یک مرورگر است که، آن را نشانی از نصب بر روی کامپیوتر خود را به هر نرم افزار نیاز ندارد و اجرا در هر مرورگر اینترنت در سیستم عامل ویندوز.

تاریخ در بازی Z-WAR شما ممکن است لازم باشد اگر شما یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی Vkontakte و یا فیس بوک.

اگر شما نمی خواهید برای مساوی کردن بازی را با یک شبکه اجتماعی، ثبت نام Z-WAR آنلاین بسیار ساده است - شما نیاز به نام شخصیت، رمز عبور، ایمیل، صندوق پستی، تاریخ تولد را وارد کنید، نشان می دهد طبقه، یک جناح که شما بازی را انتخاب کنید ( زامبی ها و یا مردم)، کد آن را از عکس را وارد کنید.

شما باید برای پذیرفتن توافقنامه کاربر و قواعد بازی را بپذیرد. ثبت نام Z-WAR تکمیل خواهد شد پس از شما حساب بازی با کلیک کردن روی لینکی که به آدرس ایمیل مشخص فرستاده شده است را فعال کنید. پس از حساب کاربری فعال سازی حساب کاربری، بازی، شیرجه رفتن به جهان از بازی های. به دنبال دهید یک آموزش کمی در جدید (هنوز)، اما هیجان انگیز جهان به راه رفتن.

شخصیت شما ویژگی های زیر را در بازی داشته باشند:

• نیروی

• چالاکی

• استقامت

• هوش

• ادراک

• جذابیت دادن

:

علاوه بر ویژگی های، این بازی می تواند مهارت هایی مانند توسعه

• نبرد

• پزشکی

• مهندسی

• اجتماعی

• کسب مهارت

برای زنده ماندن و برای روشن شدن خاک به همان اندازه از ارواح -

اگر شما تصمیم به بازی بازی Z-WAR آنلاین برای مردم، و سپس شما یک هدف داشته باشد. آیا می موانع ساخت، تعمیر و ایجاد چیزهایی است که پس از آن در مبارزه شان استفاده خواهد شد.

بازی باید مراقب باشید، زیرا، خورده شدن، ملتهب شده و به سمت از زامبی.

اگر شما این بازی را بازی آنلاین Z-WAR به عنوان یک انسان زنده، پس از آن شما خواهد شد گرسنگی و میل به غذا خوردن و جدا بسیاری از مردم که ممکن است حرکت می کند. مردم بیشتر می خورید، سریع تر خواهد مهارت های شخصیت خود را، و همچنین سطح آن به افزایش توسعه.

در زامبی جنگ بازی جالب برای همه بدون استثنا. این بازی تا به بسیاری از مکان های مختلف - بعضی از مناطق بازی - خانه های با اتاق ها، انبارها، مقدار زیادی خالی و خیابان. در طول مبارزه، می توانید تمام موارد موجود در محل به عنوان پناهگاه استفاده کنید، اما پناهگاه در حال رفت و برگشت رفت و برگشت نیست.

از سلاح های به کیت کمک های اولیه و دیگر مهمات -

وقتی که شما بازی Z-WAR، وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت برای پیدا کردن آیتم های رایگان در مکان های مختلف باشد.

بازی دارای یک سیستم مبارزه بسیار جالب با نتایج غیر قابل پیش بینی، چرا که در جنگ را در هر زمان ممکن است متحد خود و یا دشمن خود را دخالت کند. با این حال، برای دیدار با تعادل بازی برای حمله به بازیکن سطح بسیار پایین تر شما تکیه می کنند خوب است.

اگر شما آفلاین هستید، در نظر داشته باشید که شخصیت شما می تواند انجام حملات نگه دارید، و او را مجبور به دفع کردن دشمنان را در حالت اتوماتیک.

در بازی Z-WAR نیز جالب توجه است چرا که شما این فرصت را داشته باشند، در حالی که در ساختمان، بر روی هر دیوار ترک گرافیتی آنها - پیام به دیگر بازیکنان. این ارسال خواهد شد بر روی دیوار به مدت دو روز واقع شده است.

همچنین یک رادیو ویژه ای وجود دارد - "آخرالزمان FM»، که در آن می توانید انواع آهنگ های لذت بردن، و همچنین گوش دادن به پیام ها از دیگر بازیکنان در مورد جنگ های در حال انجام، مکان های جالب و مکان هایی که شما می توانید غنائم و همه چیز آزاد سود.

مقابله با مردم و زامبی ها به شما را ترک نمی کند بی تفاوت. پس از بازی آنلاین جنگ زامبی خواهد یک دقیقه را از دست ندهید!

 

بازی همچنین