منطقه 403

نام های جایگزین: منطقه 403

اگر می خواهید به راحتی از خانه خود را، سعی کنید دست خود را در مبارزه برای بقا در یک جهان پست آخرالزمانی، بازی منطقه 403 آنلاین فقط برای شما. این بازی شامل شبیه ساز جنگی و عناصر استراتژی اقتصادی. بازی برای بازی منطقه 403 آنلاین شما لازم نیست که به شرکت در یک نصب سرویس گیرنده بازی خسته کننده و یا برنامه های اضافی. برای این کار شما تنها نیاز به دسترسی به اینترنت از طریق مرورگر مورد علاقه خود را و رفتن را از طریق یک ثبت نام ساده. جای تعجب نیست که منطقه بازی آنلاین 403 بر روی سرور خود ترکیبی از چند هزار نفر از مردم که در حال حاضر انتخاب استراتژی بقای خود. کسی راه سخت را انتخاب STALKER سخت انفرادی، دیگران ایجاد گروه و رقابت برای نفوذ در این جهان بی رحمانه، شرکت در تیراندازی، تجارت و درگیر شدن در تولید کالا.

برای پخش در منطقه 403 آنلاین شما نیاز به ثبت نام. تاریخ در بازی منطقه 403 ساده و شما نیاز به زمان زیادی نیست. برای شروع، نام اصلی برای شخصیت خود را انتخاب کنید، که دیگر بازیکنان آنلاین را ببینید. بعد، وارد بازی شناخته شده فقط برای شما و رمز عبور خود را تایید آشنا با قوانین است که باید دنبال شود. بعد از این ثبت نام منطقه 403 تمام شده است و شما می توانید بر روی بقا در جهان پس از آخرالزمان تمرکز می کنند.

مردی که بدون توضیح راه در آخرالزمان جان سالم به در -

زون 403 جهانی که ما باید برای ساقه ساز بازی است. پس از ورود به بازی شما انتخاب شروع سلاح های سطح اول شما داده شده است. این بازی دارای سه نوع سلاح: سلاح گرم، لیزر و ضربه. توسعه سلاح ها و مهارت استفاده از آن را انتخاب کنید. بیشتر شخصیت خود را با استفاده از آن - بهتر آن استفاده می کند. برای تغییر نوع سلاح در بازی پیش بینی مغازه های ویژه ای با لباس.

همه شروع به بازی بازی آنلاین منطقه 403 از غسل تعمید را در آتش. برای این کار، بر روی دکمه سبز کلیک کنید "برای مبارزه با" به رابط از شخصیت و مبارزه در بخش خود را، و سپس شما باید حریف را اداره کنند.

مبارزه در منطقه 403 رخ می دهد تدریجی. بیشتر به طور خاص، شما نیاز به پیش بینی جهت است که در آن حریف خود را خواهد رفت و ساقه در این جهت. با دقیقا برعکس شما باید در طول شوت از حریف خود را عمل می کنند. چیزی که بیشتر جالب برای بازی در منطقه 403 و برای شرکت در درگیری ها بین گروه های بازی، چرا که آنها با افراد واقعی است. Oderzhivaya دست بالا را در جنگ، شما منابع با ارزش و تجربه با ارزش تر دریافت کنید. آیا می نابغه کسب و کار شما نشان می دهد و فروش منابع استخراج شده در بازار با قیمت های رقابتی برای خودتان. چگونه برای درک منطقه 403 - آنلاین - یک بازی است که در آن برای زنده ماندن، بسیار سخت است، پس بهتر است به تیم با دوست داشتنی ترین را برای شما در ذهن برادران.

بازی آنلاین منطقه 403 جهان است که بسیار بزرگ است و به مناطق کوچک، خواهد شد که ساختمان های مهم استراتژیک، جاده ها، و دیگر بافت قرار داده شده تقسیم شده است. آنها می توانند به کار در کارخانه ها به دست آورند. شما همچنین می توانید یکی از آنها را خرید و کسب سود. اگر شما بیش از حد تنبل، شما کمین ماجراجو کار، در جاده ها بروید و با تهدید و ارعاب مسافران بی دقت.

دریافت غسل تعمید از آتش و اولین درآمد پول، شما باید مهمات خود را به بهبود دفاع از خود را در نظر بگیرند. چنین چیزهایی لازم است دوباره را می توان در فروشگاه ها یافت می شود که در آن یک طبقه بندی گسترده ای از زره پوش، کلاه، کفش، استتار. در نبرد با یک تجربه فوق العاده را برای شما در و حمله دشمن است یک مزیت در دنده کمک خواهد کرد که زندگی شما را نجات دهد. تجربه شما پس از مبارزه دریافت می رود در توسعه شخصیت خود را. به عنوان مثال، بهبود مهارت پوشش می تواند به طور کلی به ضرر شما به دست مبارزه.

مطمئن باشید که بازی منطقه 403 آنلاین به شما این شانس را به احساس در جهان پس از آخرالزمان، و هر روز به مبارزه برای زنده ماندن در آن را بدهد.

 

بازی همچنین