تماس با اژدها

نام های جایگزین: تماس اژدها، تماس بازی اژدها، تماس گرفته و از اژدها آنلاین، تماس با اژدها بازی آنلاین، بازی تماس آنلاین اژدها

اژدها - این شخصیت افسانه ای است که جلب توجه مردم برای مدت زمان طولانی. آنها در افسانه ها، افسانه ها و فیلم های سینمایی ذکر شده است. بازی های رایانه ای نیز از این قاعده مستثنی هستند. ارائه شده برای در نظر گرفتن یک مرورگر تماس بازی آنلاین اژدها - MMORPG در روسیه است.

اگر دوست دارید این سبک از بازی ها، پس از آن پیش بروید، اما قبل از بررسی ثبت نام سیستم مورد نیاز برای PC:

·                    سیستم عامل ویندوز Vista/7/XP/NT/2000

·                    پردازنده پنتیوم III 1000 مگاهرتز

·                    RAM 512 MB

·                    اتصال به اینترنت 56KB (مودم) و یا سریعتر

·                    مرورگر .

همانطور که شما ممکن است متوجه حال حاضر، این بازی مناسب برای حتی نسخه دفتر از کامپیوتر می باشد. تاریخ در تماس بازی از استاندارد اژدها: وب سایت رسمی بازی دکمه برای ایجاد یک حساب، که در آن صفحه که در آن از شما خواسته یک آدرس ایمیل، رمز عبور، و نام های که شما در انجمن دانم را وارد کنید باز خواهد شد. در اینجا پذیرش توافقنامه مجوز، و شما دکمه بزرگ قرمز را به بازی فشار دهید. در این ثبت نام شما تماس اژدها به پایان رسید. و شما را به صفحه دریافت با کشیده نقشه جهان Stilland مشخص شده اند تا به محل سرور های بازی. اینجا را انتخاب کنید سرور بازی، می رود به صفحه ایجاد شخصیت. آن را بلافاصله به ذکر است که این بازی از تماس آنلاین از اژدها شما برای نژاد بشر است. شما باید برای از بین قهرمانانی مانند

را انتخاب کنید

·                     جنگجو

·                     مگه

·                     قاتل

·                     خون آشام

رزمندگان - هستند قهرمانان که باید مهارتها را به سرد و دارای سطح بالایی از حفاظت. مگی تخصص در استفاده از سحر و جادو حمله در فاصله.

قاتل - سریع و جنگجو خون سرد که در جنگ می تواند مخالفان نا امید کردن. خون آشام می تواند در جادوها تخصص، می تواند درمان شود و دیگر پاداش است.

انتخاب جنس از شخصیت و تخصص، و همچنین به عنوان نام آن شما می توانید بازی را شروع بازی تماس آنلاین از اژدها. برای شروع بازی آنلاین اژدها شما را به دریافت آموزش در پایان که شما سیستم کنترل در این بازی تسلط دارند را ارائه می دهند تماس بگیرید.

در اطراف شهرستان راه می رفت و انجام برخی از ماموریت، شما می توانید بلافاصله از اژدها تماس آنلاین به کسب چند سطح است. به دست آمده برای هر سطح شخصیت بازی شما می شود 5 امتیاز، که شما در اختیار آن بین ویژگی های اصلی شخصیت توزیع:

·                     شانس

·                     قدرت

·                     اطلاعات

·                     استقامت

·                     چابکی

شهر که در آن شما خودتان را در زمانی که شما در تماس اژدها در حال بازی یک ساختار استاندارد. وجود دارد شما می توانید سالن شهر، مغازه ها که فروش سلاح، لوازم جانبی مراجعه کنید، پیدا کردن عرصه بازار و می تواند سفر به دیگر ساختار استاندارد پرداخت.

تماس بازی اژدها آنلاین از ترین بازی های آنلاین متفاوت است چرا که آن را فراهم می کند فرصت برای آموزش شخصیت خود را بدون حضور شخصی از پخش (در حالت آفلاین). اما این نوع از آموزش به شما صرف نقاط اقدام، که پر هر روز صبح. فرصت کافی باز برای طرفداران برای بهبود همه چیز را در بازی. اینجا جایی است که به نوبه خود: شما می توانید آیتم های مرتب، تمیز کردن آنها، تجزیه و تحلیل، بهبود، اشیاء خود را وارد رونز و حتی معنوی تفسیر آنها.

شایان ذکر است که این بازی دارای یک آستانه بلوغ است: تا سطح 10 جنگ ممنوع بین بازیکنان و بیش از 10 - شما می توانید در عرصه مبارزه کنند. اما در میدان جنگ شما می توانید بیش از 20 دعوا یک روز صرف نکرده است. در طول مبارزه در میدان جنگ از شخصیت شما می شود یک امتیاز و افتخار. تمام بقیه می تواند به کشتن حیوانات و انجام مأموریت است که به چند NPCs. مبارزه با هیولا در بازی می گیرد بدون مشارکت از شخصیت های بازی.

کسب درآمد و تجربه زمانی که شما از اجرا اقدام اشاره شخصیت خود قادر خواهد بود تا برای تبادل نیروی کار اعمال می شود.

تماس بازی از اژدها را به طرفداران و بازی تیم درخواست تجدید نظر، از تشکیل دادن در این بازی توسط توسعه دهندگان ارائه شده است. پیوستن به تیم، شخصیت خود را قادر به استفاده از ساختمان های تیم، و همچنین به عنوان بخشی از جنگ بین اصناف خواهد بود.

ندای آنلاین ثبت نام اژدها به شما اجازه شیرجه رفتن به دنیای جادویی پر از ماجراجویی. در اینجا هر کس می تواند چیز خاصی پیدا کنید.

 

بازی همچنین