ستاره کلنی

نام های جایگزین: Starscolony

ستاره مستعمره آنلاین - غیر معمول نماینده های کامپیوتری بازی های آنلاین. این پروژه قادر به ترکیب استراتژی های اقتصادی، و تلاش RPG کلاسیک. این مستعمره بازیکن بازی ستاره آنلاین نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای ساخت مستعمره فضایی خود را خود، تولید انواع منابع و مبارزه با رقبای متعدد است.

تاریخ در مستعمره بازی ستاره باید شما را به زمان زیادی نیست، شما فقط باید به انتخاب یک نام صفحه نمایش، یک آدرس ایمیل است که شما یک تایید نامه الکترونیکی از ثبت نام، دریافت یک رمز عبور پیچیده انتخاب را انتخاب کنید و نشان می دهد جنس خود را. همانطور که در بازی ستاره مستعمرات ثبت نام آنلاین توسعه یافته در راه ساده ترین و قابل دسترس را ببینید. مستعمره ثبت نام ستاره بلیط خود را به جهان آینده است، که در آن شما خواهد حرفه خود را ساخت و تبدیل شدن به یک صاحب موفق مستعمره فضا. در حالی که بازی بازی آنلاین مستعمره ستاره است کاملا آزاد، و از آنجا که بازی به طور کامل مرورگر مبتنی بر است، شما نیاز به دانلود و نصب بر روی کامپیوتر خود، بدون نیاز مشتریان نیست.

بر خلاف بسیاری از بازی های آنلاین دیگر، آنلاین مستعمره بازی ستاره تا به توانایی های متمایز - فرصت از دست رفته. بله، در اینجا شخصیت خود را تا عاری از راحتی و خطر جاودانگی است ترک این زندگی انتظار شما در هر نوبت - گرسنگی، بیماری، مبارزه، حمله به جانوران محلی - این همه در هر زمان می تواند شما را از زندگی محروم است، بنابراین آن را می پردازد به ویژه احتیاط در ابتدا ابتدای بازی. با گذشت زمان، به عنوان شما قادر خواهید بود به جمع آوری پول به اندازه کافی و انجام مطالعات لازم، در دسترس بودن شبیه سازی شخصیت خود می شود، که کلید حل این مشکل از مرگ امکان پذیر است، اما تا آن لحظه ارزش اصلی خود - زندگی ارزش برای حفظ دقت بسیار است.

شروع بازی، شخصیت خود را هنوز هم بسیار زود است که تصمیم می گیرید که چه نوع آنچه مشکلات جهانی، چرا که به سوالات پیش از بقای خود در شهرستان های بزرگ آمده است. یافتن اولین شغل خود، اجازه دهید آن را دستمزد کمتری و کم ارزش گذاری شده است، اما آن را به ارمغان خواهد آورد بسیار برای خرید مواد غذایی مورد نیاز و نوشیدن پول است. چنین آزادی عمل، که اجازه می دهد بازیکن برای تبدیل شدن به بدنام به عنوان یک ماجراجو، و یک تاجر مطیع قانون و احترام، و احتمالا یکی و از سوی دیگر با هم، جذب بسیاری که مایل به بازی بازی آنلاین مستعمره ستاره، امروز در سراسر جهان ایجاد مشاغل خود را در جهان از آینده درگیر دهها هزار نفر از مردم است.

با گذشت زمان، نه تنها حساب بانکی شما را در بازی های مجازی افزایش خواهد یافت جاه طلبی و اهداف خود رشد می کنند. اگر دیروز شما حل مشکل فوری برای پیدا کردن غذا و سرپناه، اما در حال حاضر شما در حال مدیریت یک مستعمره تمام رهبران ستاره ای جریان های نقدی بزرگ و حل مسائل جهانی را تسخیر سرزمین های جدید و افزایش نفوذ خود در دنیای بازی. همانطور که می بینید، بازی مستعمره ستاره با تعجب خود را در هر مرحله از بازی، به دلیل آنچه که بازیکنان ستاره بازی مستعمره را خسته نمی کند. سعی کنید آن را و شما را برای ساخت یک کار فوق العاده در جهان از آینده!

 

بازی همچنین