بوک مارک ها
بازی برای بچه ها

بازی برای بچه ها

شما استقبال Smeshariki به دکتر مخمل خواب دار، دورا و دیگو، تام و جری، Fixico، گوشت بره شان و دیگران، دلیل آن است که عنوان، که در آن شما برای بازی های آنلاین رایگان برای بچه ها بازی کند. خنده دار، شخصیت های خنده دار بسیاری از فعالیت های جدید است که زمان را به یاد شما آماده کرده ایم. حل پازل، جمع آوری اقلام، برای راه خانه نگاه کنید، و اتاق را ترک میکند. شما در حال انتظار برای ماموریت و جستجو، کتاب رنگ آمیزی، پازل و برچسب. شما می توانید امتیاز های بازی توپ نمره و حفظ اصوات موسیقی. برای شما خواهد ربات رقص Fijit دوستان، یک میمون خوشحال، شما باید خود را تشویق با اجرای چندین وظایف.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین بازی برای بچه ها

" "

بازی های آموزشی برای کودکان و نوجوانان آنلاین است

کودکان و نوجوانان بازی های آنلاین برای کوچک است، اما udalenky

بازی برای بچه ها بازی برای بچه ها کامپیوتر، تبلت، تلفن هوشمند متوقف به طور انحصاری برای اسباب بازی های بزرگسالان است. کودکان آنها را با سرعت شگفت آور تسلط، و آن چیزی است که به داخل فضای مجازی طراحی شده برای بازی های کودکان انجام دهد.


این است که همیشه رنگارنگ، تحریک آمیز، موسیقی پاپ، دادن لذت و نفع همان زمان. اقامت در این مجموعه، شما قادر خواهد بود برای شرکت در مسابقات، ساخت یک خانه، ساخت یک مزرعه، و کودک نو پا را به اصول اولیه ریاضیات و نامه ها، رنگ ها و اشکال برای هر پاسخ صحیح به شنیدن ستایش یاد بگیرند.

ما باید به بازی که

بازی برای بچه ها آنلاین به موضوعات تقسیم شده است، آن را آسان تر برای پیدا کردن لذت، مربوط به خلق و خوی.

  • رنگ از آلبوم کاغذ شجاعانه به جهان از تکنولوژی مدرن پا. & nbsp؛ در

در حال حاضر ممکن است به رنگ حیوانات کوچک، اتومبیل ها، روبات ها، جن، عروسک ها و شخصیت های کارتونی یک قلم مو سحر و جادو، فرو بردن آن در یک پالت غنی از رنگ. اما این کافی نیست، و شما تکالیف اضافی دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال، توجه داشته باشید که گرافیک، و سپس تکرار آن در رنگ های خود را دارند. حذف هر رنگ به راحتی پاک کن و یا به سادگی در بالای دیگر اعمال می شود، و آن را به طور خودکار جایگزین شده است. پس زمینه را می توان بیشتر تزئین با بارقههای، و الگوی چاپ بر روی چاپگر.

  • برای توسعه یک محصول از ارتباط خاص. & nbsp؛ در

پدر و مادر آنها بسیار علاقه بچه ها، آن را به یک یاور بزرگ در مطالعه جامع است. در اینجا شما می توانید برای تلفن های موبایل، موسیقی، طرح بندی صفحه کلید، نام اشیاء و حیوانات یاد بگیرند. توسط پازل جمع آوری، و یا برچسب، کودکان یاد بگیرند به شناسایی اشکال و یک عنصر عکس.

  • بازی برای کودکان و سه در یک ردیف به یک موقعیت پیشرو در رده. تکه های رنگی درخشان اندود شده تا، و آن را به نقطه بازی شما به ارمغان بیاورد.
  • از quests و پنهان شیء آنها توجه است. برای نگه داشتن در دقیقه اختصاص داده شده، به سرعت راه حل به وظایف پیدا کنید.
  • مراقبت از حیوانات خانگی القای محبت و آموزش مسئولیت. همچنین یک نسخه مجازی از Tamagotchi، که در آن شما می توانید برای دایناسورها، مرغ و دانش آموزان حتی کیهانی مانند نقطه مصرف وجود دارد.
  • یک تم تعطیلات سرگرم کننده است. چه کسی نمی خواهم به لباس تا یک درخت کریسمس در فصل تابستان و هدیه نگاه کنید، همراه با الف ها و بابا نوئل برای کمک به رقیق شیرینی از کودکان؟ هالووین جالب است که آمده تا ساز و برگ، قطع یک صورت در یک کدو تنبل، طبخ غذاهای مضمون.
  • بازی های ورزشی ارائه یک مسابقه چرخ دستی، هنرهای رزمی با لاک پشت های نینجا ناروتو، هاکی روی هوا با میکی ماوس کمی، باب اسفنجی و بسکتبال به فوتبال و سر.
  • با ماجراهای دورا و دیگو، گشت توله سگ، تام و جری، Scooby دوو و دیگر شخصیت های آشنا هرگز به پایان خواهد.

بازی برای پسران و دختران

بازی برای بچه ها بازی برای بچه ها پیدا کردن آنچه گوینده فکر می کند خرگوش و گربه تام، پیدا کردن تخم مرغ عید پاک، گرفتن شیب در یک استخر از خوک Peppa کمک ماشا نمونه حل شده و کمی هود سواری قرمز جلوگیری از volchischem خاکستری است. ما در بازی های اینترنتی مد برای دختران و پسران تیراندازی داشته باشد. شما در حال انتظار برای بهترین محصولات بازی در مورد موضوعات مختلف، به دلیل یک زمان به آن فعال باشد و زمان ساخت برای وجود دارد. شما خواهید شخصیت های کارتونی و کتاب های کمیک، که در سمت چپ بسیاری از ایده پیدا کنید.


در این بخش را می توان با تابوت از گنجینه، که در آن داستان در هم تنیده روشن و خنده دار مقایسه شده است. به نظر می رسد این است که هیچ پایین وجود دارد، به عنوان آیتم های جدید به طور مداوم می رسند، و دوباره این فرصت برای یادگیری چیزی جالب است. در اینجا همزیستی اسبان رنگی و حیوانات وحشی، ساکنان دنیای زیر آب و فضا، و از لگو شما خودتان می توانید هر چیزی را از ساختمان و ماشین آلات به انسان و اژدها جمع آوری کند.