بازی iPlayer: وفاداری: شوالیه و پرنسس آنلاین

                                   iPlayer: Knights and Brides ﯼﺯﺎﺑ

iPlayer: وفاداری: شوالیه و پرنسس (iPlayer: Knights and Brides):

طرح بازی وفاداری: شوالیه و پرنسس آنلاین در جهات مختلف ایجاد می شود. برای خانمها جامعه دیگر - یکی برای شوالیه باشد. شوالیه توانا ترجیح می دهند برای مبارزه در عرصه ها، و بانوی بسیار به پس از املاک و نگاه و سرگرم طرفداران خود را از انواع موضوعات.
شما رو به یک انتخاب دشوار است. برای شروع با جنس از شخصیت و انواع خود. دختران قادر به تبدیل شدن به یک خانم ثروتمند شیک و پر انرژی و جذاب خواهد بود. جوانان قادر به بین شوالیه خوب یا جسورانه را انتخاب کنید خواهد بود. از یکی از شما را انتخاب کنید بستگی به میراث خود را، که در نهایت خواهد شد که در آینده باز باشد. بازی وفاداری: شوالیه و پرنسس شما می توانید در یک جفت، و به تنهایی. بعد، یک زن و شوهر، شما همیشه می توانید آن را پیدا کنید. هنگامی که شوالیه ارسال به مبارزه و آن را اختصاص به بانوی خود، او را با هدیه پاداش. اما اگر بانوی جامعه درمان شوالیه او خوشمزه بشقاب خانگی، قدرت خود را چند بار افزایش می دهد، به شانس بیشتری برای برنده شدن بازی میشه.
همچنین، شما باید برای توسعه کشاورزی، تغذیه حیوانات مختلف، خانه ساخت برداشت و خیلی بیشتر.
iPlayer وفاداری: شوالیه و پرنسس مناسب برای فعالیت های اوقات فراغت است. بازی کاملا رنگی دارای طراحی صدا خوب است و. یافتن دوستان و حرکت بر روی quests و ماموریت های هیجان انگیز با هم. شما می توانید آیتم های اضافی را از فروشگاه بازی خرید، اما برای تفریح ​​آنها را به عنوان می گویند شما نیاز به پرداخت از صمیم قلب.

همه بهترین بازی های آنلاین. قهرمانان ژانر برچسب ها